TEACHER

Käesoleval hooajal tegutseb Helena Krinal Just Tantsukooli ruumides beebide loovliikumise ja mudilaste loovmüramise tundides.

TANTSULINE LOOVLIIKUMINE BEEBIDELE

Detsembrist alates ootame tantsulise loovliikumise tundidesse beebisid vanuses 8-24 kuud koos vanematega.

Tunnid toimuvad esmaspäeviti (al. 4.12) kl 10-10:45 (lapsed vanuses 14-24 kuud) ja kl 12-12:45 (lapsed vanuses 8-14 kuud), eelregistreerimisega.

Tunnis uurivad lapsed õpetaja juhendamisel erinevaid objekte ja liigutusi, mis arendavad koordinatsiooni, tasakaalu, peenmotoorikat ning julgustavad loovust, innovaatilisust ja uurimisindu.

Täiskasvanutele pakub tund võimalust saada uusi teadmisi oma laste käitumise, maailmataju ja eneseväljenduse kohta. Enne, kui lapsed õpivad kõnelema, kasutavad nad liigutusi oma soovide, emotsioonide ja eelistuste väljendamiseks.

Tundi viib läbi Helena Krinal, kes on ema, tantsukunstnik, tantsuõpetaja ja Just tantsukooli vilistlane aastast 2008. Beebitunnis järgib ta dr. Birutė Banevičiūtė (Dansema dance theatre, Leedu) beebiklassi metoodikat. Dr. Birutė Banevičiūtė kunstiline ja pedagoogilise töö põhineb varajase lapsepõlve tantsutaju uurimisel.

Tundi palume selga panna mugavad, liikumist võimaldavad riided nii endale kui lapsele. Tunnis soovitame lapsel liikuda paljajalu. Kaasa võtta vett.

Eelregistreerimiseks saatke e-mail kirjaga “beebitund”, enda telefoninumbri, lapse nime ja vanusega aadressil helenakrinal@gmail.com.

Ühe tunni maksumus 8€, viie korra pilet (kehtib 2 kuud) 30€

LOOVMÜRAMISE TUND VÄIKESELE JA SUURELE

Detsembris avame Just tantsukoolis loovmüramise tunni väikesele ja suurele – mudilase peretund, mis on mõeldud lapsele alates 2. eluaastast ja tema emale-isale-onule-tädile-vanaemale-vanaisale.

Reedeti (al. 1.12) kl 17-18, eelregistreerimisega

Tunni eesmärk on pakkuda lapsele ja tema täiskasvanule ühiseid tantsumänge, liikumismõtteid ning loovat mõtlemist ja füüsilist tegutsemist julgustavaid harjutusi. Tund pakub füüsilisi väljakutseid, naljakaid mänge, rõõmu koosolemisest ning seda kõike inspireeriva muusika ja meelelahutusliku õpetaja saatel. Tund algab pehme soojenduse ning lõpeb lõdvestusharjutustega. Vahepeale mahub parasjagu seiklusi, keskendumist ja nalja naeruga.

Tundi viib läbi Helena Krinal, kes on ema, tantsukunstnik, tantsuõpetaja ja Just tantsukooli vilistlane aastast 2008.
Tundi palume selga panna mugavad, liikumist võimaldavad riided nii endale kui lapsele. Tunnis soovitame lapsel liikuda paljajalu. Kaasa võtta vett.

Eelregistreerimiseks saatke e-mail kirjaga “peretund” enda telefoninumbri, lapse nime ja vanusega aadressil helenakrinal@gmail.com.

Ühe tunni maksumus 8€, viie korra pilet (kehtib 2 kuud) 30€


Helena teaches inclusive dance classes for ages 6 months to 100 years.
People with different abilities are welcome!


She leads workshops/masterclasses, as well as weekly dance classes.

She also instructs Pilates!

Weekly classes in Estonia/Palestine, workshops anywhere in the world!
Helena is also available for private classes.
(contact – helenakrinal@gmail.com)

Her toolbox contains contemporary dance, dance composition, improvisation, contact-improvisation, floor-work, modern dance, contemporary ballet, ballet.